Organik, Erken Hasat, Soğuk Sıkım Zeytinyağı


Doğru zaman değişimin mümkün olduğu andır

Hemen Satın Al

Kairos mitolojide Fırsat tanrısı olarak geçiyor. Kairos sağlıklı yaşam için bir fırsatdır.

Hakkımızda

Her zaman yaptığın işi en iyi şekilde yapma prensibiyle yola çıktık. Neden zeytinin anavatanı ülkemizden en iyi zeytinyağını elde etmeyelim dedik ve araştırmaya başladık. İtalya'da sadece üst kalite zeytinyağı yapan çiftlik ve zeytinyağ fabrikalarını gezdik, onların deneyimlerini dinledik. Farklılıkları gözlemledik ve ideallerimiz netleşti. Biz herkesin yaptığı gibi bir iş yapmak istemiyorduk. En iyiyi yapmak için yola çıktık. Deniz seviyesinden 250 mt yükseklikteki çiftliğimizde ağaçlarımız hiçbir kimyasal ilaç ve gübreleme görmemişti. Organik tarım yaparak doğal ürünler elde etmeyi hedefledik.

2010 yılında ORGANİK sertifikamızı aldık. İyi zeytinyağı elde etmek için sadece doğal yöntemlerle elde etmek yetmiyordu. Zeytini doğru zamanda toplayıp, doğru zaman aralığında dünya standartlarında sıktırmak gerekiyordu.

Siz de markete girip "Off ne alacağım her şeyde kimyasal var diyenlerden misiniz? ". Unutmayın yağ hayatımızda herşeyde var. Mutfağımızın olmazsa olmazı yağdır. Bilinçli, sağlıklı beslenmeyi hedefleyen tüketici için de bu zeytinyağıdır. Marka calışmamızı yaptık. Markamızı KAIROS olarak seçtik. KAIROS doğru zaman doğru an demektir. "Doğru zaman değişimin mümkün olduğu andır." Sizi hayatınızda değişiklik yapmaya davet ediyoruz.

KAIROS mitolojide fırsat tanrısı olarak geçiyor. Biz de bu yağı tuketiciye fırsat olarak sunmak istiyoruz.Hayatlarında sağlıklı yaşam için atacakları bir adım olsun istedik. Bu fırsatı değerlendirsinler istedik.

Misyonumuz

Akdenizin en iyi zeytinyağlarından birini elde etmek ve bunu yaparken sürdürülebilir tarım anlayışıyla ekolojik dengeye zarar vermeden üretmektir.WhatsApp chat