Akdenizin en iyi zeytinyağlarından birini elde etmek ve bunu yaparken sürdürülebilir tarım anlayışıyla ekolojik dengeye zarar vermeden üretmektir.

Misyonumuz

Kurumsal hayatta uzun ve yoğun çalışmamın ardından bu toprakların verimliliğini daha fazla yaşamak ve üretmek adına 2010 yılında   zeytinyağı markamı kurdum. KAİROS mitolojide fırsat tanrısı olarak geçiyor.

Amacımız  coğrafyanın en iyi zeytinyağlarından birini elde etmek ve bunu yaparken sürdürülebilir tarım anlayışıyla ekolojik dengeye zarar vermeden üretim yapmak oldu. 

Deniz seviyesinden 250 mt yükseklikteki çiftliğimizde ağaçlarımız hiçbir kimyasal ilaç ve gübreleme görmemişti. Organik tarım yaparak doğal ürünler elde etmeyi hedefledik. 2010 yılında ORGANİK sertifikamızı aldık. İyi zeytinyağı elde etmek için sadece doğal yöntemlerle elde etmek yetmiyordu. Zeytini doğru zamanda toplayıp, doğru zaman aralığında dünya standartlarında sıktırmak gerekiyordu. Eşim Cem ile yurt dışında bahçeler ve üretim tesisleri gezdik, eğitimler aldık. Hedeflerimiz netleşti. Başladığımız günden bugüne  doğrularımızdan hiç vazgeçmedik.

Markamızı KAIROS olarak seçtik. KAIROS doğru zaman doğru an demektir.

“Doğru zaman değişimin mümkün olduğu andır.” Sizi hayatınızda değişiklik yapmaya davet ediyoruz.

Zeynep Çelikoğlu

Kairos mitolojide Fırsat tanrısı olarak geçiyor. Kairos sağlıklı yaşam için bir fırsatdır.

Kairos

Kairos